Laenuandja Laenusumma Laenuperiood Intress kuus Taotle
Credit24.ee 50-4000€ 3 kuu. – 3 a. alates 2% esita taotlus » 7
monefit Monefit.ee 50-3000€ 1 k.- 40k. 3.30 % esita taotlus » 93
CreditStar CreditStar.ee 50-2000€ 5 p. – 12 kuu. 3,83% esita taotlus » 3
uhisraha Ühisraha.ee 500-5000€ 3 k. – 3 a. alates 1.00 % esita taotlus » 314
ekspressraha Ekspressraha.ee 50-2000€ 15 p. – 2 a. alates 1.00 % esita taotlus » 1
ferratum FerratumBank.ee 50-3000€ 1 kuu. – 3 a. 3,84 % esita taotlus » 2
Sving.ee 250-3000€ 1 p. – 3 a. 1,99% esita taotlus » 92
smsraha SmsRaha.ee 50-900€ 15 p. – 2 a. 3,84% esita taotlus » 6
boonuslaen Boonuslaen.ee 30-1200€ 58 kuud alates 1% esita taotlus » 91
smsmoney SmsMoney.ee 100-1000€ 30 p. – 3 a. 3,84 % esita taotlus » 8

tervisekindlustus sms kiirlaen

intressimäär

tervisekindlustus

Eesti on üldiselt solidaarsust ravikindlustussüsteemi, mis tähendab, et kõik Eesti kodanikud või raviks, kellel on õigus ravikindlustusele, on õigus samal tasemel kvaliteetse arstiabi, olenemata sellest, kas nad maksavad või mitte maksustada tervisekindlustus . Ravikulud maksab haigekassa.

National tervisekindlustus ei kehti kõigile. Ravikindlustuse seaduse, iga inimene elab alaliselt Eestis, kelle jaoks sotsiaalkindlustusmaksed. Kompenseeritakse summa eest hoolt neile, kes ei ole praegu oma panuse – nagu töötud, pensionärid või lastega – kui sotsiaalkindlustusfondi summad kajastavad summat. Lisaks sotsiaalse ravikulu premeerides inimesi on kinnitatud, näiteks õpilased, ajateenijad, rasedad, töötud, pensionärid ja abikaasad.

National tervisekindlustus ei kata siiski kaugeltki mitte kõik ravikulud ja seega võib sattuda olukorda, kus õnnetus või haigus haiglasse maksma päevarahad ja paljud muud ootamatut ravikulud. Selle peamine eelis on, milline on haigushüvitis makstakse ajavahemiku eest, mis inimene ei lähe tööle, sest haigus.

Kui isik ei ole riiklikku tervisekindlustuse või on soov saada tervisekindlustus, mis katab ravikulud ja kaitse ootamatu, oleks mõistlik sõlmida vabatahtlik tervisekindlustus kindlustusselts. Vabatahtlik tervisekindlustus on piisavalt erinevaid ja tervisekindlustus, kuid see ei ole lisaboonusega, kuid lihtsalt võimalus saada võrdse teistega kaas, kui ei praeguse ravikindlustuse solidaarsust.

Vabatahtlikud ravikindlustushüvitiste ja ravikulud

Üks peamisi põhjuseid, miks eelistada vabatahtlikku ravikindlustust on lühem ootab. Selline võimalik saada kindlustus arsti visiit viis päeva, võrreldes tavalise ooteaeg paar kuud. Samuti on võimalik saada juurdepääs spetsialistide ilma perearsti saatekirjata, mis muudab redigeerimise palju lihtsam.

Praegu ainult tervisekindlustus ERGO kindlustus, kuid selle asemel on erinevaid boonuseid ja erinevate arstide ja kliinikud üle Eesti, kes on partnerid kindlustusselts tervisekindlustus ja seega ettevõtte kohta vastu kindlustatud prioriteet. Lisaks poliitika kehtib kõigis Balti riikides, mis annab täiendava tagatise millal sageli reisida Eestis, Lätis ja Leedus.

Vabatahtlik tervisekindlustus võib katta ravikulud, näiteks järgmised:

  • maksumus ambulatoorset – kindlustatud asendatakse igal ambulatoorse ravi kulud 750 eurot ja tagastatakse 75% maksumusest tehes ei ole väiksem kui 25% liigne tasu visiidi. Paide ambulatoorsete teenuste hulka kuuluvad näiteks perearsti või eriarsti külastused, diagnostika, ultraheli, röntgen, laboratoorsed uuringud ja muud vajalikud testid, raseduse jälgimine, diagnostilised ja raviprotseduurid, nagu süstid, mis seovad. Seoses ettevõtte lepingupartner pool võib saada ravi viis päeva, kuid võib viidata mis tahes ravi, kui punkt ravi.
  • haiglaravi – Kulud haiglaravi ootamatud olukorrad ja kiirabi ja haiglaravi vajaduse korral kindlustusselts hüvitab kulud ravi 100% – kindlustusselts maksab summa otse haiglasse ja tasakaalustab aastal 1000 eurot. Recycling järgmisi teenuseid: palatikulud, diagnoosi ja ravi kulud, tegevuskulud, haigla toitlustamine, ravimite ja muude kulude planeeritud ravikulud, samuti ümber statsionaarse päeval kliinikud kella.
  • hamba- – Lisaks kindlustusselts hüvitab 50% maksumusest hambaravi kindlustus ajavahemikul 50 eurot. Hambaarstid hambaravi hüvitise kehtib ka järgmisi teenuseid: vastuvõtt, konsulteerimine täites, parandada tihendid, vajalikud uuringud ja suuõõnetervise edendamine ja haiguste ennetamine. Seevastu hüvitis ei kata kulusid proteesid või kulude kosmeetiline kirurgia.
  • Tervendamine õnnetuse – ravi pärast õnnetust on ravi, mis on vajalik õnnetuse tõttu, et ravi on vajalik, sest ettenägematu sündmus. Õnnetus pärast ravi on jagatud kahte kategooriasse: kahju taastusravi ja hambaravi kasu. Esimene terapeutilise kasu kompenseerib erinevaid protseduure taastusravi ja nendega seotud tööriistad, näiteks kulusid taastusravi, traksid ja seadmed, ratastoolid, ravivannid, ravivõimlemine jms. Hambaravi kasu hõlmab kuni 1000 eurot aastas tegevuskulud, mis on vajalikud, et parandada tekitatud kahju õnnetuse hammaste või lõualuude kohendamiseks.
  • Kriitilises seisundis ravikulud – üks tähtsamaid kindlustus katab kriitilises seisundis haiglas (sh uuringud, äri, privaatne tuba tasud jne), hüvitatakse kuni 7000 eurot aastas. Kriitilises seisundis viitab haigusele, mis on toimunud kindlustusperioodi jooksul ja esimest korda möödunud ajast, ja lepingus määratud haigus. Kindlustusleping seega tähistas haiguse diagnoosimisel, vastavalt rahvusvahelise haiguste klassifikatsiooni, siis tuleb esmalt konsulteerida asjaolu, et leping sellise haiguse märgistatud. Kindlustusselts asendab kõik ravikulud töötlemisega seotud inimeste, samuti ravimite kulu hüvitatakse, kui need kulud ei ole kaetud haigekassa. Kriitiline haiguste hulka kuuluvad näiteks vähi, aktiivse tuberkuloosi, insuldi, Parkinsoni tõve, teatud elundite siirdamisel, neerupuudulikkus, aplastiline aneemia, hulgiskleroos, ja paljud teised haigused.

Vabatahtlik tervisekindlustus sõlmimise tingimused, hind kindlustuse ja nõuete menetlused

Ravikindlustuse võib sõlmida, kui iga isik, kellel on soov täiendada riikliku ravikindlustuse või ei ole kehtivat solidaarsuse tervisekindlustus, kuid tuleb arvestada, et kindlustusleping võib anda üksnes isik, kes on 3-55 aastat vana, ja kes ei ole veel krooniline haigus, mis võib mõjutada ohutust intsidente. See tähendab, et mõned olemasolevad või krooniline haigus, on võimalik, et kindlustusselts võib keelduda lepingu sõlmimise.

Kindlustusmakse sõltub eelkõige kindlustatu vanusest, tervisest, hobid, töö, nii kohalikul kui ka valitud paketist. Lihtsustatult võib öelda, et näiteks palju soodsam premium 25-aastane naine, kes töötavad kontoris, kui 40-aastane mees, kes töötab ehituses. Mida rohkem ohtlikke hobi või töö, seda kallim kindlustusmakse osana arengu kindlustusriski. Väiksemate preemiate võib ka ainult 260 € aastas. (Näiteks: Ergo Haigekassa kalkulaator näidismakse Hinnanguliselt tervisekindlustus aastase makse sündinud isik 1970 € 454,85, samas kui inimene on sündinud 1995. aastal tervisekindlustus ainult 259,05 €). 

Saate valida ravikindlustuse valdkonnas: Eesti, Euroopa, Maailm või maailmas + USA. Kuna ravi maksumus on erinev eri piirkondades erinev eespool nimetatud piirkondades lisatasu dramaatiliselt erinevad – Ameerika Ühendriigid ei ole riigi töötlemise süsteemi nii, et kohalikud ravi on kallis ja seega selles piirkonnas valides kõrgemat preemiat.

Erinevad kindlustus paketi maksumus ei ole olulist erinevust, ja peamine erinevus seisneb summa ravikulude katted – nagu madalam kindlustus paketi olla kriitiline haiguste hüvituskulu 6.000 EUR, EUR 7000 kuid suurem pakett juhul. Kuna kuus hinnavahe ei ole nii dramaatiline, on alati soovitav võtta veidi suurem pakett, mis pakub maksimaalset kaitset, kuna 1000 euro võiks olla väga kriitiline olukord ja teha suur erinevus palju.

Ravi tuleb pöörduda arsti niipea kui võimalik – vabatahtlik tervisekindlustus, kindlustatud on õigus pöörduda kindlustusseltsi lepingupartnerid saada arstiabi, ja sel juhul on võimalik saada prioriteet. Enne ravi alustamist haigla tuleks kindlustusselts siiski kindlasti teada saada, kas ja saata saatekirjad ja polikliinikusse kaardi või ekstrakti. Haiglaravi hüvitamise väljastab garantiikirja ja kindlustus maksab ravikulud otse vajalikud volitused. Muud tüüpi ravi vajalik, ravikulusid kindlustatud, ja siis saata kviitungid makstud kindlustusselts – pärast kindlustusselts maksab ravikulud kindlustatud tavade järgimise vastavalt intressimäära kokkuleppele.

Isegi noores eas mõtlema vastutasuks sõlmides täiendava ravikindlustuse sest haigekassa ei maksa kulu erinevaid hooldusi, haigla kulud ja tasud külastada. Ravikindlustuse tuleks sõlmida võimalikult kiiresti, nii et kahtlemata õnnetus ei hüüa tulles, isegi kui tervis on korras, sa ei tea kunagi, kui peate olema spetsialist või minna külastama teisi ravitoiminguteks. Kakskümmend lisakulu kuus on üsna väike hind turvatunnet tagatud vabatahtlik tervisekindlustus.




Kommentaare pole


You can leave the first : )