Laenuandja Laenusumma Laenuperiood Intress kuus Taotle
Credit24.ee 50-4000€ 3 kuu. – 3 a. alates 2% esita taotlus » 7
monefit Monefit.ee 50-3000€ 1 k.- 40k. 3.30 % esita taotlus » 93
CreditStar CreditStar.ee 50-2000€ 5 p. – 12 kuu. 3,83% esita taotlus » 3
uhisraha Ühisraha.ee 500-5000€ 3 k. – 3 a. alates 1.00 % esita taotlus » 314
ekspressraha Ekspressraha.ee 50-2000€ 15 p. – 2 a. alates 1.00 % esita taotlus » 1
ferratum FerratumBank.ee 50-3000€ 1 kuu. – 3 a. 3,84 % esita taotlus » 2
Sving.ee 250-3000€ 1 p. – 3 a. 1,99% esita taotlus » 92
smsraha SmsRaha.ee 50-900€ 15 p. – 2 a. 3,84% esita taotlus » 6
boonuslaen Boonuslaen.ee 30-1200€ 58 kuud alates 1% esita taotlus » 91
smsmoney SmsMoney.ee 100-1000€ 30 p. – 3 a. 3,84 % esita taotlus » 8

Sstukaart inbank

intress

Kaart Säästud

Kas sul on juba taskus kaart Säästud?

Kaart Säästud on palju väga tuttav kliendi kaardi – vähemalt need, kes on kodupoeks op A&O või Maxim lehel. Kaart Säästud nimelt Coop kauplusekaardid, mis nagu üks vastavalt kliendi kaardi pakub erinevaid soodustusi kunagi ja võimaldab tooteid poest osta nõrguma.

Kui enamik jaekette on üks kliendi kaardi, siis jookseb kahe erineva kaardid: Tavaline kaart Säästud ja säästa kaart pluss.

Tavaline kaart Säästud on ka täiesti tasuta – ei ole kuutasu ja saad rahulikult nautida. Säästukaardi on ka punkt, mis võimaldab iga ostu säästa raha ja koguda punkte, mis hiljem kasutada tegelikult osta tooteid.

Tavaline kaart Säästud Vs. Economy Plus Kaart

Nagu mainitud, kokkuhoid kaart on tegelikult kaks.

No “normaalne” Säästud kaart on nagu traditsiooniline kliendikaardi. Kaart Säästud Plus krediitkaardi, kuid omadusi kliendi kaart, millel on kõik tavaline Säästukaardi võimalusi (ja neid võimendatakse – saate näiteks rohkem boonuspunkte), kuid see võib olla ka täielikult välja maksta oma ostude eest, nagu krediitkaardiga.

See funktsioon võimaldab kaardistada Säästud Plus omanikud ei tee krediitkaardiga või sularahas, kui Saate oma ostude eest tasuda, kliendikaartide. See on kasulik ka neile, kes on range kontrolli toitlustuskulud – Kaart Saver Pro saab ka kanda raha ise (mitte kasutades krediidilimiit) ja seega panna kaardi, ainult toidu kogus vaja. Lisaks säästu kaart pluss kaardi sularaha kassast poest.

Siin on mõned põhijooned Saver Plus kaart:

 • Piirata kõiki ostuks, saate maksta arve järgmisel kuul. Tegelikult, kui seda kasutatakse osaliselt tasuma enne 10. päeval järgmisel kuul, oleks ka mingit huvi! Sel viisil ei pea muretsema kõrge hind, mida muidu võib viia klassikaline krediitkaardiga.
 • Nagu mainitud, saab ka kanda kõnekaardi ja ei piira kasutamist. Piirmäära võib kohaldada vahemikus 200-800 eurot.
 • Plus kaardil on palju eripakkumisi ja suured boonused. Sa sisseoste saab näha sellise pakkumise – see on märgitud sildil ja roheline on selgesti näha, kui palju suurem on Plus kliendikaart.
 • Kaart Säästud Plus on veidi lühem kui kehtivusaja – 3 aastat.
 • Kaardi taotlemiseks peab olema vähemalt 21 aastat vana ja netosissetulek kuus ei tohiks olla väiksem kui 150 eurot.
 • Nagu sooduskaart, saate ka teha oma Plus kaardi, lisakaartide pereliikmete ja krediidilimiit kehtib kõigi lisakaartide.

Plus kaart on ka midagi kriitikanooli, sest kliendid ei ole istunud idee, et salvestada erinevatele klientidele, tõstes mõned teised klientide suurem. Aga Saver võimaldab kaardi pluss eksponentsiaalse vaeva mugav, eriti kui sa ei taha teha raha või toidu eest soovite jagada.

Siiski on finantstoodete, et sa ei tohiks alahinnata kaardi. Kaart on ka kuuhooldustasu, ja kui sa kasutad ikka veel rida ja ei maksa summat tagasi kasutatud enne 10. järgmise kuu, siis pead maksma intressi ning seetõttu on kõige parem vaadata deebetkaardi saab väga suure rahalise kohustuse.

Seetõttu tuleks kaaluda väga hoolikalt, kas kaardil Saver Plus on ikka õige.

Säästukaardi boonusprogrammi

Saver Card boonuspunkti programm on päris keeruline. boonuspunkti arvutatakse taseme – Mida rohkem üks kuu poes kulutada, seda kõrgem tase tõuseb ja rohkem punkte te teenite. Tasemed on kokku neli:

 1. Kui ostusumma 0 €, saad € 1 summas viis boonuspunkti.
 2. Kui ostuhind on € 100, saab osta summas 1 € 10 boonust.
 3. Kui ostuhind on 300 €, saab osta summa € 1 15 boonuspunkti.
 4. Kui ostuhind on 500 €, saab osta summas 1 € 20 boonust.

Seega näiteks, kui sa kulutad $ 100, kokku kogusid 100 x 10 boonuspunkti, mis tähendab, teil on juba 1000 boonus.

Iga teenitud 1000 punkti = 1 €. Boonuspunkte saab ka seda kasutama hakata, kui ta kõigepealt teenis kokku 1000 punkti. Samuti on võimalik kaarte Säästud Plus konto teenida 10% rohkem boonuspunkte kui kaardi.

teenitud boonusraha boonuspunkti saab tasuda ostude sisuliselt tasuta. Ainus tooteid, mis boonus raha ei saa osta, alkohol ja tubakatooted, hääl kaardid, piletid jne

10 asja, mida ei pruugi teada Säästukaardi

 1. Nagu paljud kauplusekaardid, sooduskaardid on ka sünnipäev allahindlust. Nagu boonus, saate 10% allahindlust peolauatoodetelt viis päeva enne ja pärast sünnipäeva.
 2. Võite tellida ka lisakaartide kogu perele ja kõik kaardid on ühendatud ühe konto, et kõik kaardid ka boonuspunkte samamoodi ühe kaardi.
 3. kaardi kokkuhoid kehtivad neli aastat, ja saate uue kaardi tasuta, kui sul on kuus kuud on teinud vähemalt ühe ostu kuhu Säästud Card.
 4. Üle Eesti Säästud tõsi, muidugi rohkem kui 300 erinevat Coop poest, kuid töötab ka samuti Alexela tanklates, Pine Optika kauplustes, Salva Kindlustus Offices, LLC Sõidu koolituse läbib Fixus kauplustes.
 5. Boonuspunktid arvutatakse igakuiselt või kuu kogunenud boonus lisatakse kontole järgmisel kuul. Punktid kehtivad 12 kuud, aga.
 6. Regulaarne Saver Card saab kasutada vähemalt 18 aastat, kuid Plus versioon sellest peab olema vähemalt 21 aastat vana.
 7. Coop sooduskaardid on saadaval ka Internetis iseteenindusega, kus saab sisse logida ID-kaardiga ja näha oma konto andmeid.
 8. Kui tellid tavalise Saver Card, saadetakse see ukselävel. Kui tellite Plus kaardi saadetakse valitud kauplustes, kust see saadetakse teile.
 9. Salvestamine kaardile klienditeenindus on avatud 24/7 kliendituge number 6613014 th
 10. Coop on näidanud, et kasutada Säästukaardi võimalik salvestada ligi kaks kuud ostukorv poolt raha. See oleks üks kõige kasulikum Säästukaardi kliendikaardiks Eesti vahel selvehallide ketid.

Coop väikelaenud

Coop on juba alanud flound- ER teadatuntult pangad ja laenuandjad kand, mis võimaldab oma klientidele tänada Kaart Säästud Pro tegeleb ka raha mugavalt.

Üks neist lahendustest on Coop väikelaen, mis on tavaliselt väike laene ilma tagatiseta. Tingimusedki on üsna tavaline. Mis on kõige olulisem neist paarid, nii et:

 • Laenu alates 21 aastat vana ja peab olema krediidi ajalugu, et ehk ei maksmise või muu aktiivne kaasamine tagantjärele.
 • laenusumma 10 300 000 eurot.
 • Kõige lühem tagasimakse tähtaeg on kuus kuud, pikim 60 kuud.
 • Leping on ka mõned lisad. Näiteks kuutasu laenu, mis on 0,90 €, ka maksma laenu lepingutasu – 2% summast, kuid mitte vähem kui 35 eurot.
 • Intress on samal ajal, kuid on liiga madal, ja madalaim, vaid 14,9% – nii peaaegu kolm korda odavam kui paljudes teistes kohtades!

Nii saab taotleda laenu samuti iseteenindusest Coop kaupluseketid. Kui te ei ole kindel otsus lugeda meie arvustused, leiad siit allolevale nupule läbi ja teeb rahastamisotsuse, mis aitab oma rahalist olukorda kasvab pidevalt!

Loe lähemalt Coop väikelaen ja rakendada kohe!
Kommentaare pole


You can leave the first : )