Laenuandja Laenusumma Laenuperiood Intress kuus Taotle
Credit24.ee 50-4000€ 3 kuu. – 3 a. alates 2% esita taotlus » 7
monefit Monefit.ee 50-3000€ 1 k.- 40k. 3.30 % esita taotlus » 93
CreditStar CreditStar.ee 50-2000€ 5 p. – 12 kuu. 3,83% esita taotlus » 3
uhisraha Ühisraha.ee 500-5000€ 3 k. – 3 a. alates 1.00 % esita taotlus » 314
ekspressraha Ekspressraha.ee 50-2000€ 15 p. – 2 a. alates 1.00 % esita taotlus » 1
ferratum FerratumBank.ee 50-3000€ 1 kuu. – 3 a. 3,84 % esita taotlus » 2
Sving.ee 250-3000€ 1 p. – 3 a. 1,99% esita taotlus » 92
smsraha SmsRaha.ee 50-900€ 15 p. – 2 a. 3,84% esita taotlus » 6
boonuslaen Boonuslaen.ee 30-1200€ 58 kuud alates 1% esita taotlus » 91
smsmoney SmsMoney.ee 100-1000€ 30 p. – 3 a. 3,84 % esita taotlus » 8

Palgalbirkimised hansatare.ee

raha

palgaläbirääkimistel

Kuidas olla edukas palgaläbirääkimiste?

Kui teil on töökas ja tubli aastaid olnud meeskonna liige, see on täiesti loomulik soov maksta veidi suurem arv, eriti kui kulud suurenevad ja nii kaua, kui tulu ei tule välja enam. Isegi kui sa alustada raha säästa ja kasu üldkulusid, ei ole alati kerge ja nõuab palju vaeva.

Palk soovitud esitlus on võimalik, et nende sissetulek kasvab, sest mitte alati boss teate oma töö pooleli, ja ta on ilmselt liiga palju teha, et siis anda kõigile töötajatele palga numbrid mõelda – see on seetõttu kutsutakse kokku leppida väiksem kohtumisel oma boss, et arutada oma edu ning mis tahes palgatõusust.

MOnster24 märkisin mõned olulised ideed ja nõuanded võite meeles pidama, kui soovite palgaläbirääkimisi ees ootab. Kuigi kõik läbirääkimised on erinev ja sõltub konkreetsest olukorrast, saate anda need nõuanded veidi toetust enne sisenemist palgaläbirääkimistel.

Enne palgaläbirääkimistel

Kuigi Eesti keskmine palgatase tõuseb line samal ajal suurenes ettevõtte maksukoormust ning seetõttu tuleks hoolikalt kaaluda, kas palgatõusu on õigustatud ja palgaläbirääkimisi vastutasuks käivitamist – kui te ei tea oma töö väärtust, siis ei saa isegi loodan, et teie boss teab seda nii kõigepealt kindlaks, kas taotlus on õigustatud. Sellistel juhtudel palga on õigustatud:

  1. Nüüd täitke rohkem / keerulisem ülesanded – Võib juhtuda, et aja jooksul sa hakkasid flound- sooritada muid ülesandeid, mis algselt saada oma ametijuhendis või võtta oma õlgadele rohkem keerukaid ülesandeid. Sel juhul tuleb kindlasti tagasi võtta palgaülevaade.
  2. Kas sa pidevalt arenenud paremuse – mis alustas oma tegevust täiesti uustulnuk, ja aja jooksul sa end täiendanud ja arenenud spetsialisti tasandil. Kui te annab ettevõttele oma oskusi kõrgem alguses oma karjääri, siis on kõrgema palga number soov olla õigustatud.
  3. palgaerinevuste – Mis on üldine palgatase ettevõttes? Kui teie kolleegid on täpselt sama töö eest kõrgemat palka kui olete teretulnud soov palgatõusu. See on eriti sooline palgalõhe, mis on ikka veel üllatavalt kõrge. Ärge kartke küsida kõrgemat palka kui teie kolleeg teeb täpselt sama aste / sama töö kvaliteedi, aga saate maksta rohkem. See selgitus, ei ole siiski õigustatud alus palgatõusu hoides just alustanud kolleegi või täita muid ülesandeid, kuid mida te ei järgi.
  4. Olete strateegiliselt tähtis / aktiivne töötajate – mõjukamaid argument palgaläbirääkimistel edukaks rakendamiseks oma võimete ja näidata, kui oluline on hea. Võibolla osaleb sageli tähtsaid otsuseid? Sa annad strateegilist nõu? Olete aktiivne töötaja, mis kulgeb mööda meeldivat töökeskkonda ning ta peab pidevalt häid ideid? Samuti tuleks premeerida ning seega on mõistlik viidata tema paremad kui faktid.
  5. Sa peaksid täitma oma kohustusi sõltumatult ja kõrge kvaliteediga – Sa ei pea olema juhendaja, siis sisestage oma andmeid kiiresti ja püsivalt kõrge kvaliteet ja tulemus on hea tulemus. Kui särasid oma töö, see on tõesti õigustatud soov kõrgema töötasu – ärge kartke küsida, sest head tööd tuleb maksta!

Näpunäiteid palgaläbirääkimistel

Olete kindel, et töö on kasvanud ning seda tuleks premeerida raskem – ei oota enam, ja rääkida oma boss! Pea meeles, et peamine alus edukaks palgaläbirääkimiste selgitust tema soov, et valmistada aegsasti. Siin on mõned nõuanded, mida kaaluda.

  1. Toimingu nimi ei ole asjata “läbirääkimiste”. Kuula argumendid teiste teepoolel võimalikult selgelt oma soovi, vaid ka proovida mõista ülemuse seisukohast.
  2. Võtke konkreetseid näiteid selle kohta, miks te väärt palgatõusu. Ärge lihtsalt öelda “ma teen head tööd.” Selgitage seda üksikasjalikult, näiteks: “Tänu minu jõupingutusi, sai ettevõte lepingud … ja ….”. Enne printimist kõik palgaläbirääkimistel alustada töövõidud ja tulemused ning saadab.
  3. Vältida tundeid. Pea meeles, et juht läheb pea samas arvutamisel, püüdes täita määratud eelarve kõrgemat palka. Jää eesmärk ja põhjendatud argumente üksnes. Tööandja arvestab erinevaid ja ausat arutelu, nii et proovige mitte minna ümber nurga ja öelda otse, mida sa tahad.
  4. Ärge ülbe – isegi kui sa tead oma väärtust ja olete välja läbirääkimistel, et juht oleks tunnistada, ei lähe agressiivne kui soovite mitte survet oma argumendid, sest see vähendab võimalusi, et jõuda soovitava märklaua nullilähedane. Vältida lauseid nagu “Aga ma olen väärt palju rohkem,” “See on minu viimane pakkumine”, “Ettevõtte vajab mind”, “Aga ma olen siin olnud nii kaua ju” jms.
  5. Ära võrdle ennast teiste inimestega. Kui soovid rõhutada palgalõhe probleem, siis peab olema ka kuulikindel argument, ilmselt seetõttu, et töötajad, kes täidavad sarnaseid ülesandeid vabalt sooritada muid ülesandeid, või tõepoolest võtta muid olulisi väärtusi oma töö. Ainus võrdlus libe rada, mis meetmed peaksid olema eriti ettevaatlikud.
  6. Ära anna tühje lubadusi tulevikus, lootes saada rohkem palka. Keskendu palgaläbirääkimisi oma varasemaid edu mitte teha lubadus tulevikus tööd, eriti kui sa ei ole kindel, et saate teha selliseid lubadusi.
  7. Veenduge, et mõistate, kui palju nende palgast, sest tööandja küsib kahtlemata oluline küsimus: “Mis on teie palgasoov?”. Kui te ei tea, kuidas sellele vastata ise, siis ei saa eeldada, et tööandjal mõelda kaua. Esimene palk soovitud arv võib olla veidi kõrgem kui pool sa tõesti püüelda, sest seal on palju ruumi teil on alla tulema.
  8. Et õigustada oma palgast tahan töösaavutustega, ei suurenenud isiklike kulude, näiteks “Minu korteri üür.”
  9. Kui olete installinud meile, vahepeal osales õppusel liitunud huviringid jne naaseb kõik sellised asjaolud arendada, sest nad näitavad selgelt suurem väärtus ja seega õigustada oma soov saada hästi kõrgemat palka.

läbirääkimine nurjus

Kui te ei jõua soovitud eesmärgi palkade, ei loobu! Kui tööandja ei ole nõus pakkumise kohe, näidata talle, et sa oled ikka väärt palgatõusu, oleks aktiivne kontoris ja teha oma tööd veelgi paremini. Nõus boss kohe kokku, kui tähtis võib uuesti arutada ja määrata kindla aja, selle asemel nn vasakul asju ripub õhus ütleb: “vaadata seda küsimust uuesti millalgi.”

Mõtle natuke tagantjärele ja et arutada, mida oleks võinud teha teisiti või öelda. Kindlasti küsida tööandja kohe, et sa võiksid teha, et muuta asju. Ärge kartke olla konkreetne ja lihtne – tööandja väärtuste ausa arvamuse ja siiras lähenemine!
Kommentaare pole


You can leave the first : )