Laenuandja Laenusumma Laenuperiood Intress kuus Taotle
Credit24.ee 50-4000€ 3 kuu. – 3 a. alates 2% esita taotlus » 7
monefit Monefit.ee 50-3000€ 1 k.- 40k. 3.30 % esita taotlus » 93
CreditStar CreditStar.ee 50-2000€ 5 p. – 12 kuu. 3,83% esita taotlus » 3
uhisraha Ühisraha.ee 500-5000€ 3 k. – 3 a. alates 1.00 % esita taotlus » 314
ekspressraha Ekspressraha.ee 50-2000€ 15 p. – 2 a. alates 1.00 % esita taotlus » 1
ferratum FerratumBank.ee 50-3000€ 1 kuu. – 3 a. 3,84 % esita taotlus » 2
Sving.ee 250-3000€ 1 p. – 3 a. 1,99% esita taotlus » 92
smsraha SmsRaha.ee 50-900€ 15 p. – 2 a. 3,84% esita taotlus » 6
boonuslaen Boonuslaen.ee 30-1200€ 58 kuud alates 1% esita taotlus » 91
smsmoney SmsMoney.ee 100-1000€ 30 p. – 3 a. 3,84 % esita taotlus » 8

Laenuandja Laenusumma Laenuperiood Intress aastas Taotle
TFBank.ee 500-20000€ 12-84 kuu alates 9.9% esita taotlus » 10
Bigbank.ee 500-15000€ 12-72 kuu alates 9,9% esita taotlus » 13
Cooppank.ee 300-15000€ 6-72 kuu alates 12.9% esita taotlus » 11
Ühisraha.ee 500-5000€ 3 k. – 3 a. alates 12.5 % esita taotlus » 315
Inbank.ee 300-10000€ 6-72 kuu alates 12,9% esita taotlus » 14
Laen.ee 500-7500€ 3-60 kuu alates 20% esita taotlus » 12

mootor kiirlaen maksehäirega

raha

mootor

Liikluskindlustus on kohustuslik valdaja vastutuskindlustuse, mis kompenseerib liiklusõnnetuste vigastatud teepoolel kahju. Kuigi see võib tunduda, et auto kindlustus on tüütu kulu on kergesti vastuvõtlik õnnetuste kahjuks ja kahjuks keegi ei saa olla kindel, et see ei juhtu. Soodne kindlustus kaitseb teid avarii korral ja võimaldab kompenseerida kaotust. Liikluskindlustus on reguleeritud liikluskindlustuse seaduses, mille alusel kindlustus on vajalik kõikidele sõidukitele, mille kiirus on suurem kui 15 km / h ja on numbrimärk: see tähendab nii autod, rollerid, trollibussid ja haagised.

Motor asendamine ohvrite isikukahju ja varakahju, süüdlane ravi-, kuid mitte sõiduki kahjustamise. See on vajalik kaskokindlustuse, mis on kaskokindlustus.

Liikluskindlustus – mida valida?

Traffic sisenemist kindlustusleping võib valida kahte tüüpi: Lepingu pikendamise automaatselt (Or Y kokkulepe) ühe lepingu (Võib-olla ei ole lepingut). Nagu nimigi ütleb, esimest tüüpi leping oli kokkulepe, et leping on automaatselt uuendada. Tulemustest lepingu terendamisel saatis just uue arve, mille tasumise jätkab pärast lepingu nagu enne. See on mugav võimalus neile, kes vajavad aastaringselt ning lepingut ei viitsi pidevalt uuesti kiirlaen maksehäirega saada autokindlustus.

Ühe lepingu klient saab otsustada pärast lepingu, kui ta soovib jätkata või mitte. See on hea valik, kui soovid proovida erinevaid kindlustusseltsid. Leping võib sisaldada ka isik ei ole loetletud registris.

Mis mõjutab hinda autokindlustus?

TPL sõltub mitmest tegurist:

  • sõidukite – Kindlustusmakse on kasulik, näiteks traktorid, mootorrattad ja haagised, üle autod ja veoautod.
  • objekti – Kui kindlustus lõpeb sõidukile, mis on üldkasutatav, on kasulik preemiaid. Special autode õppimise, taksode, alarmsõidukid ja veoautod veavad ohtlikke kaupu on kõrgemate kindlustusmaksetega.
  • piirkonnas – Kõrgem tõenäosus õnnetusi piirkondades on kõrgem kui mootorsõiduki. See tähendab, et kui tee sõidukite kindlustus, mis asub Tallinnas, kindlustus pakuvad palju kõrgemat hinda, kui see oleks Võrumaal.
  • Tehnilised andmed – Peamine tegur, mis mõjutab hind konkreetse sõiduki tehniline pool. Näiteks mõjutab silindrimahuga, Mass (veoautod ja haagised), bussi istmed. Väiksema silindri maht, seda odavam kindlustus.
  • Tort runtime – See on seotud konkreetse isiku, kes siseneb kindlustusleping. Need, kes ei ole registreeritud pikka aega õnnetus ja kelle kahju ajalugu on “puhtam”, see on soodsam kindlustus. Kui te kavatsete osaleda kindlustuse puhul, saab ka kogeda kindlustus väljalaskehind on suurem kui varem – see on, sest asjaolu, et boonus klassi on muutunud ja sa kuulud suurem oht, et see on ka kallim auto kindlustus.

Kõikidel nendel juhtudel, olenevalt toetus erineb üsna oluliselt. Näiteks võimu mootorsõiduki Tallinn 150kW kõrgemat preemiat kui 75kW võimsusega sõiduki Viljandi.

Roheline kaart

Green Card on dokument, mis tõendab vastutuskindlustuse olemasolu välismaal. Roheline kaart ei ole tavaliselt vaja reisimisel Euroopa Majanduspiirkonna, kuid välja roheline kaart on kohustuslik.

Roheline kaart peab alati teiega, kui nad reisivad järgmistes riikides:
Albaania, Andorra, Aserbaidžaan, Bosnia ja Hertsegoviina, Horvaatia, Iisrael, Iraan, Makedoonia, Moldova, Maroko, Montenegro, Serbia, Tuneesia, Türgi, Ukraina, Valgevene, Venemaa.

Rohelise kaardi liikluspoliisi juht ja see on sageli tasuta.

kohustuslik kindlustus

Kohustuslik kindlustus kehtib, kui isik on rikkunud Insurance Act kehtestab kohustusliku kindlustuse ja kindlustusandja lepingu kohustus tekib hetkest sõiduk on kindlustatud juhul, mitte-järgimise kohustust. See tähendab, et kohustusliku kindlustuse tekib siis, kui sõiduk on registreeritud registris liiklus ei ole kindlustuslepingu Kui sõiduk ajutiselt registrist kustutamiseks liiklust, kuid ei ole kokkulepet või kui liikluskindlustuse leping lõpeb lõpus 12 kuud. Sisuliselt kindlustusseltsilt nõutakse Kõik sõidukid peavad olema kindlustatud, isegi kui neid kasutatakse.

Kohustuslik liikluskindlustus vastutuse summa on oluliselt rohkem kui tavaline ja kahjustada, ja rakendades € 640 mahaarvamisele iga kindlustusjuhtumi kohta. Seetõttu on palju mõistlik sõlmida leping pikendatakse automaatselt, mis pidevalt, sest võite olla kindel, et ei pea tegelema hiljem kallim kindlustus kiirlaen24 kohustuslik.

Mida ma pean tegema, kui ma tahan müüa auto?

Enne müüki ja registreerimise uus omanik saab lihtsalt öelda kindlustuspoliisi ja kindlustusseltsi küsida raha tagasi kasutamata aja. See avaldus tuleb esitada ainult. Uus omanik peab siis võta kindlustus oma nimel.

Kui sõiduk on uuesti registreeritud uuele omanikule, ei ole võimalik tühistada kindlustuslepingu vastutuskindlustus, sest sõiduki isik on juba muutunud, kandes liikluse ja olemasolevate kindlustuslepingutega ainult automaatselt üle uuele omanik. Vana omanik ei ole õigust lõpetada leping või küsida raha tagasi, see on õigus uuele omanikule.

Liikluskindlustuse lõpetamine

Kindlustusleping võib lõpetada igal ajal mõjuval põhjusel. Mõjuvad põhjused on:

  • Kui sõiduk on üle uuele omanikule või sõiduk on varastatud,
  • Kui sõiduk on hävinud ja seda ei ole tehnilistel põhjustel võimalik kasutada rohkem kui kuus;
  • Kui leping lõpeb, aluseks sõiduki kasutati – näiteks rendilepingu;
  • Kui hooaeg lõpeb sõidukis kasutada.

Mida teha õnnetuse korral?

Õnnetus tekib, tuleb meeles pidada laenuintress, et politsei kohalolek on nõutav ainult siis, kui õnnetuses vigastada inimestele või kui pooled ei saa süüdi lepingu. Kui õnnetus ei ole kahjustatud, näiteks oli vaid väike plekimõlkimisega ja pooled kokku leppida, kes oli süüdi puhul, lihtsalt vaja täita süüdlane kindlustuse vormis ja registreerida õnnetus. Kannatanu võib siis proovige autode remont kuni punktini, kus sõiduk on aega. Kindlustusseltsid ja maaklerfirmad on tavaliselt veebilehel on lihtne registreerida juhul, ja tavaliselt on ka vastav loetelu remonditöökojad, mis on lihtne koos töötada, et parandada kahju.
Kommentaare pole


You can leave the first : )