Laenuandja Laenusumma Laenuperiood Intress kuus Taotle
Credit24.ee 50-4000€ 3 kuu. – 3 a. alates 2% esita taotlus » 7
monefit Monefit.ee 50-3000€ 1 k.- 40k. 3.30 % esita taotlus » 93
CreditStar CreditStar.ee 50-2000€ 5 p. – 12 kuu. 3,83% esita taotlus » 3
uhisraha Ühisraha.ee 500-5000€ 3 k. – 3 a. alates 1.00 % esita taotlus » 314
ekspressraha Ekspressraha.ee 50-2000€ 15 p. – 2 a. alates 1.00 % esita taotlus » 1
ferratum FerratumBank.ee 50-3000€ 1 kuu. – 3 a. 3,84 % esita taotlus » 2
Sving.ee 250-3000€ 1 p. – 3 a. 1,99% esita taotlus » 92
smsraha SmsRaha.ee 50-900€ 15 p. – 2 a. 3,84% esita taotlus » 6
boonuslaen Boonuslaen.ee 30-1200€ 58 kuud alates 1% esita taotlus » 91
smsmoney SmsMoney.ee 100-1000€ 30 p. – 3 a. 3,84 % esita taotlus » 8

Lisa Krediitkaart Boonused tervisepesa.ee

100

Lisa Krediitkaart Boonused

Krediitkaardid on olnud aastakümneid omamoodi “eliit” oli sümbol, mis näitab veidi parem elatustase ja sageli annab kaardiomaniku mitmeid lõbus lisaboonuseid ja võimaldab soodsamat teenuseid. Credit ei ole enam luksus, vaid nii palju kui mugav igapäevaseks maksevahend. Lisaks muret vaba makseviisi on kõige krediitkaartide ja muude lisahüved, mis võib olla oluline valida krediitkaardi saada – te sageli reisida, siis on oluline kindlustus; veebiostleja kui olete aktiivne, siis on hea valik ostukindlustusega krediitkaardiga.

Reisikindlustus

Kõik krediitkaardid pakuvad reisikindlustust, kui krediitkaart on rahvusvaheline makseviisi ja kõik reisijad lemmik makseviis. Erinevus on selles, kas teatud krediitkaarti, see on juba vaba reisikindlustusele reisikindlustus tuleb kaaluda või osta eraldi. Kui soovite teada, kas krediitkaart on tasuta reisikindlustus, siis kindlasti kasutada krediitkaarti MOnster24 võrdlustabel, mis sisaldab tasuta reisikindlustus spetsiaalselt valitud krediitkaardiga.

Krediidikindlustus, kehtib üldpõhimõte: mida kõrgem krediidi teil on, seda parem kindlustuslepingu tingimusi (näiteks Swedbank Platinum krediitkaartide pakkuda reisikindlustus kõigi pereliikmete). Madalam igapäevaelu krediitkaardid on sageli tasuta reisikindlustus, kuid selle puudumisel on alati võimalik osta reisikindlustus.

Siin näed mõned boonused ja tingimused tulenevad eesti krediitkaardiga. Ta märkis siiski, et mõned üksikud preemiad ja tingimused, mis võivad olla seotud üksnes kõrgeim krediidi ja kindlasti mitte kõik tingimused erinevad pankades.

Kõik täiendavad reisi boonus, mis võimaldab osa Eesti Krediitkaardid:

  • Võimalus külastada maailma lennujaamades Priority Pass VIP salong. See teenus ei ole tasuta, aga, kuid teenustasu automaatselt maha oma krediitkaardi.
  • Mõned krediitkaardid pakkuda reisikindlustust kogu perele.
  • Reisikindlustus kehtib alati, ei ole tervisepesa.ee vaja sõlmida eraldi kindlustus.
  • Full kindlustus: tervisekindlustus, pagasi kindlustus, pagasi hilinemise / varguse / kaotuse lapub.ee kaitset, väljumisviivitus, reisi hilinemise / katkemise kaitse ja kõik muud tingimused, mida kohaldatakse iga tavaline reisikindlustus.
  • Prioriteet turvakontrolli lennujaama Tallinnas.
  • Platinum Club liige staatuse, mis tähendab, et nii Estravel eriline, 24/07 reisi- ja preemiaprogrammi.
  • Pakkumised.
  • Rendiauto soodustust.

ostmise kindlustus

Enamik Eesti krediitkaardi pakub ostukindlustus. Ostmine kindlustus tähendab, et krediitkaardi omanik asendatakse ostu sooritada, kui see on kogemata kadunud või katki või varastatakse. Sõltuvalt kindluse, et pank võib olla tõsi nii 60 päeva ja mõnel juhul isegi 180 päeva. Et hüvitamise tuleb täielikult kooskõlas ostu krediitkaardiga ja üksus peab olema uus. Kui objekt on võimalik parandada, kindlustus katab Ühisraha remondikulud. Lisaks kindlustatud summa on suhteliselt paindlik, tavalise objekti maksumuse jääma 1000 €.

Boonuspunkti ja allahindlusi

Enamiku krediitkaardid on ka võimalik, et pank teenida boonuspunkti või boonuspunkti, mille saab seejärel lunastada kingitused või maksma panga teenustasud. Lisaks pikendati mitmel krediitkaardid, allahindluste ja eripakkumiste erinevates kauplustes, mistõttu tasub meeles pidada, kui valides krediitkaardi erinevaid auhindu programmi, mis sobib täpselt teie konkreetsetele elustiili.
Kommentaare pole


You can leave the first : )