Laenuandja Laenusumma Laenuperiood Intress kuus Taotle
Credit24.ee 50-4000€ 3 kuu. – 3 a. alates 2% esita taotlus » 7
monefit Monefit.ee 50-3000€ 1 k.- 40k. 3.30 % esita taotlus » 93
CreditStar CreditStar.ee 50-2000€ 5 p. – 12 kuu. 3,83% esita taotlus » 3
uhisraha Ühisraha.ee 500-5000€ 3 k. – 3 a. alates 1.00 % esita taotlus » 314
ekspressraha Ekspressraha.ee 50-2000€ 15 p. – 2 a. alates 1.00 % esita taotlus » 1
ferratum FerratumBank.ee 50-3000€ 1 kuu. – 3 a. 3,84 % esita taotlus » 2
Sving.ee 250-3000€ 1 p. – 3 a. 1,99% esita taotlus » 92
smsraha SmsRaha.ee 50-900€ 15 p. – 2 a. 3,84% esita taotlus » 6
boonuslaen Boonuslaen.ee 30-1200€ 58 kuud alates 1% esita taotlus » 91
smsmoney SmsMoney.ee 100-1000€ 30 p. – 3 a. 3,84 % esita taotlus » 8

Laenud kinnisvara tagatisel Laen kuni 10000 euroni

laenud

Laenud kinnisvara tagatisel

Sul on vara ja vajavad hädasti laenu?

On hetki, kui see ei ole piisavalt väike palgapäev laenude lahendada majanduslikke probleeme. Võibolla on vaja teha mitu tuhat eurot väljaminek, nagu kodus remont, et rahastada oma õpinguid või hügieenitingimuste parandamiseks.

Kui teil on vara, mis ei ole juba pandud, see ei ole seotud ühegi laenu kohustus laenu kinnisvara tagatisel teile appi tulema.

Räägime rohkem allpool, millist tüüpi laen on ja kuidas laenata suurema summa kinnisvara tagatisel.

Mis on kinnisvara laenu?

Laenud kinnisvara tagatisel on tegelikult kõige levinum hüpoteek. Erinevad ettevõtted kasutavad erinevaid tingimusi laenu, kuid kui sa näed kuskil laenu tooteid kirja “laenu kinnisvara tagatisel”, see tähendab, hüpoteegiga, ja vastupidi. Lihtsamalt öeldes, nad on üks ja sama asi, ja nad ei tee vahet.

Sisuliselt tagada laenu – antud laenu, kui teil on laenu tagasimaksmise tagatis midagi. Eluasemelaen kinnisvara tagatisel, et, mis võib olla maja, korter, maja, maatüki, metsa ja nii edasi. Muidugi ei ole kõik laenuandjad nõustuda mis tahes vara, kuid põhimõtteliselt ainult kinnisvaralaenude tähendavadki.

Kinnisvaralaenude saad neilt, näiteks:

4.5

 • Laenusumma kuni 10 000 eurot
 • Mõistlik määr – vähem kui 10%
 • Paindlik tagasimaksmise tingimused
 • On võimalik taotleda hüpoteegi

kehtima
Loe rohkem

1,5

 • Usaldusväärne ja professionaalne pangandus
 • STF on ka viis mikrokrediidi
 • Vahemikus ka arvelduskrediidi
 • Hüpoteek ise nõutud 15%

kehtima
Loe rohkem

4.5

 • Paindlik mõistes äritegevuse laenude, sealhulgas auto liisingud
 • Kuni 200 000 eurot hüpoteeklaenu
 • Hea tempo ja väga pikkade maksetähtaegade
 • On võimalik taotleda laenu refinantseerida olemasolevaid laene

kehtima
Loe rohkem

Erinevus kinnisvara tagatisel laenu on tarbimislaene?

Näiliselt igaüks näeb sama laenu, kuid laenu kinnisvara tagatisel võetud mitu olulist erinevust.

Mõned eelised madalama kinnisvaralaenude tagatiseta laenude sisaldab lisaks:

 • Kinnisvaralaenude on märksa suurem summa – laenu võib ulatuda isegi 100,000 eurot! Samal ajal, kuid võite ka laenata paar tuhat eurot, mis tulenes peamiselt minimaalne laenusumma € 2000.
 • Makseperioodi on oluliselt enam, tuleneb taas suures koguses.
 • Intress on väga soodsad. Enamik kinnisvara laenud on 10-15% intressi.
 • Laenu võib mõnikord ka laenu saada, sest laenu hõlmatud garantii andja.

Mõned peamised puudused, mis tuleb kaaluda enne laenu:

 • Laenu taotlemine on raskem ja võtab kauem aega – vaja laenu saada kinnisvara hindamine, notar dokumente jne
 • Leping on suurem. Enamasti kutsus lepingu 1-2% laenusummast ja on tavaliselt minimaalne lepingu € 100-300, samas kui tarbija ei ole alati vaid paar eurot.
 • Riske oma kodus või olulise vara – kui midagi muudaks oma elu ja sa ei saa maksta võlg, oht kaotada oma kodu!

Põhimõtteliselt tarbija laen on parem valik, kui laenud internetist soovite teha väiksemaid kulusid, näiteks kuni 10 000 piires. See Laen kuni 10000 euroni summa ei ole tarbekas nende riske kinnisvara, eriti kui vara väärtus on mitu korda kõrgem kui soovitud summa raha. Väga suurt väljavoolu, aga laenu kinnisvara tagatisel praktiline ja suhteliselt paindlik lahendus.

Mis hüpoteek on sarnane, kuid tarbimislaenude? lihtne: kinnisvara tagatisel vastuvõetav laenusumma saab kasutada mis tahes eesmärgil. Erinevalt eluasemelaenu ei ole laenud selliseid piiranguid. Mine reisile, kas remont kodus või osta uus auto – piirangud puuduvad!

Laenud kinnisvara tagatisel ka osta kinnisvara välismaal

Nagu mainisime, mida saate teha laenu summa, kui te arvate, peaks. Väga populaarne välismaal, kuid eesmärk on osta kinnisvara.

Tegelikult need, kes on tööd, näiteks juba välismaal või lihtsalt plaanis liikuda välismaal, lisage oma vara tagatiseks, et saada kõrgemat laenusummast. Siis aga raha eest ostetud sai sobiva vara välismaal! Kui laenusumma makstakse ja oma vara vabastatakse alt hüpoteegi, sa oled üks neist omadused rikkamaks.

Kui sul on tunne Eesti jalgeilt keemiline tolmu, või kui sa lihtsalt tahad osta uut suvituspaiga välismaal, on laenu kinnisvara tagatisel üks parimaid võimalusi. Nii et sa ei pea ootama, kuni vajaliku summa raha kokku ja ei pea kompenseerida hind, sest saate täpselt saada sobiv vara. See variant on tõesti tasub mõelda!

Tüüpilised tingimused kinnisvaralaenude

Kui soovite võtta laenu kinnisvara tagatisel, meil on hea uudis teile: tingimused ei ole eriti hull. Põhimõtteliselt laenu saab igaüks, kes vastab nendele põhinõuetele:

 • Laenuvõtja vanus on üldiselt mingeid piiranguid. Kas 18 aastane! PS: Vaata siit, kuidas saada väikelaenude 18-aastane. 
 • Tulu on tavaliselt miinimumnõude 300-400 eurot, kuid peamine asi on see, et oma laenumaksete oleks suurem kui umbes 40% oma sissetulekust.
 • Ohutust ei saa üldjuhul olla mingit kinnisvara üle kogu Eesti, Aga ainult mõned ettevõtted nõustuda Harju ja Tartu majade ja korterite. Kontrolli, enne kui taotlete laenu!
 • Kinnisvara tagatud laenud vaja saavutada omafinantseeringu, st laenud 100% turuväärtusest kinnisvara, kuid enamikul juhtudel mitte rohkem kui 80-90%.
 • Maksmine probleemid ei saa olla takistuseks, Kui Teie sissetulek on paranenud ja olete võimeline maksma laenu. Kuid mitte kõik ettevõtted kõige õnnelik laenata makse, nii et see võib olla veidi tülikas. Kuid erinevalt muud liiki laenu tagatiseks kinnisvara laenud, teil on vähemalt väike võimalus olemas.

Iga ettevõte on oma nõuded, aga nii ei nõustu nende tingimustega ja NO kivisse raiutud. Ole kindlasti vaadata läbi firma hoolikalt laenutingimustest, muidu võite oodata hiljem ees vastik üllatus, kui te äkki ei saa laenu.

Premier loendamise kinnisvara laenud

Nagu öeldakse, ei ole tasuta lõunasöök ja laenu kinnisvara tagatisel võib olla üsna kulukas. Laenu peab arvestama nelja peamist eest:

 • Laenu lepingutasu – kinnisvara laenud, vahendustasud on üsna helde ja on tavaliselt vahemikus 100 € -300.
 • Kodukindlustuse tasu – Loomulikult tahab oma laenufirma laenutagatiste kaitsta pärandvarast ja on seega kohustuslik sõlmimise laenukindlustuse.
 • Turuväärtuse eest – Ei vara hindamine ei ole võimalik selgeks teha, kui palju summa, mida saab endale lubada. Seega tuleb tellida kinnisvara hindamist. Mõned laenu firmad ei nõua, ja seda üsna täiesti tasuta – äriühingu registreeritud viimane lüli selles artiklis.
 • Notari ja riigilõivud – saada rahasumma, mis tuleb teha ja vara registri muutus luua hüpoteek. Seda tuleb teha notari ja seega lisatakse summa riigilõivu ja notaritasu.

Kuna see kõik kinnisvara laenu maksma 500 eurot, et minna ümber, parimal juhul vähem halvimal juhul rohkem. Seetõttu ei ole liiga palju mõtet kasutada väike kogus – lisatasu arvutatakse ja maha laenusumma väikesed käed oleks vähem. Seetõttu tuleks kohe arvestada täiendavat hüvitist.

Kuidas saada kinnisvara laenu?

Kinnisvaralaenude on natuke keerulisem kui väikelaenudes, kuid see ei ole sugugi halvim.

Et saada laenu vajate, et pakkuda: 

 • Taotlus – seda saab teha trahvi laenusaaja äriühingu veebilehel.
 • viimase kuue kuu pangakonto väljavõtted, mis näitab, et teil on olnud tulu. Tegelikult tuli ei lähe, sest ainult palga, vaid ka üüritulu, pension, toetused ja kõike muud, mis te olete saanud.
 • dokument, mis tõendab vara kuulub turvalisuse panna teile – see võib olla ostu-müügi lepingu, lepingu või muu kingitus.
 • Kinnisvara hindamine – see paneb turuväärtus oma tagatise. Kuigi hindamisakti on võimalik tellida selts, mõned laenu firmad seda kõike tasuta.

See on kõik! Kui teil on kõik dokumendid olemas ja korras, siis vastatakse 1-2 päeva jooksul, ja kui vastus on positiivne, saab rääkida firma kokku hüpoteegi kohta notar.

Kinnisvaralaenude aitab teil peaaegu iga puhul majanduslikke probleeme, kuid kuna see on väga suur kohustus, mõtle hoolikalt. Parem mõelda üheksa korda, üks kord, kui emieco.ee võlg on siin et jääda!
Kommentaare pole


You can leave the first : )