Laenuandja Laenusumma Laenuperiood Intress kuus Taotle
Credit24.ee 50-4000€ 3 kuu. – 3 a. alates 2% esita taotlus » 7
monefit Monefit.ee 50-3000€ 1 k.- 40k. 3.30 % esita taotlus » 93
CreditStar CreditStar.ee 50-2000€ 5 p. – 12 kuu. 3,83% esita taotlus » 3
uhisraha Ühisraha.ee 500-5000€ 3 k. – 3 a. alates 1.00 % esita taotlus » 314
ekspressraha Ekspressraha.ee 50-2000€ 15 p. – 2 a. alates 1.00 % esita taotlus » 1
ferratum FerratumBank.ee 50-3000€ 1 kuu. – 3 a. 3,84 % esita taotlus » 2
Sving.ee 250-3000€ 1 p. – 3 a. 1,99% esita taotlus » 92
smsraha SmsRaha.ee 50-900€ 15 p. – 2 a. 3,84% esita taotlus » 6
boonuslaen Boonuslaen.ee 30-1200€ 58 kuud alates 1% esita taotlus » 91
smsmoney SmsMoney.ee 100-1000€ 30 p. – 3 a. 3,84 % esita taotlus » 8

Laenuandja Laenusumma Laenuperiood Intress aastas Taotle
TFBank.ee 500-20000€ 12-84 kuu alates 9.9% esita taotlus » 10
Bigbank.ee 500-15000€ 12-72 kuu alates 9,9% esita taotlus » 13
Cooppank.ee 300-15000€ 6-72 kuu alates 12.9% esita taotlus » 11
Ühisraha.ee 500-5000€ 3 k. – 3 a. alates 12.5 % esita taotlus » 315
Inbank.ee 300-10000€ 6-72 kuu alates 12,9% esita taotlus » 14
Laen.ee 500-7500€ 3-60 kuu alates 20% esita taotlus » 12

Krediidi tagatiseta laen ettevõttele ja taustauuringuid

100

Krediidi ja taustauuringuid

Mis on krediidireiting või skoor ja miks see on oluline?

Kui soovite taotleda laenu, nad teevad peaaegu kõik laenuandjad taustal uurida ja jälgida oma krediidi profiili. See operatsioon on kasulik nii: laenuandja saab õiglase kokkuvõtet oma krediidi olukord ja saab hinnata, tõenäoliselt tulevad, kui te töötate maksete samas saate kindluse, et teie krediidireiting on piisavalt hea, et sa vaikimisi hinnata.

Kui laenuandja ei täida krediidi kontrolli, võib tekkida olukord, kus inimene muidu ei oleks võimalik maksta laenu, siiski, ja lõpuks välja selles probleemi mõlemale poolele. Credit ajalugu ja halb krediidireiting on Eesti on praktiliselt võimatu saada laenu.

Tegelikult Credit Estonia AS Eesti 700 000 unikaalset maksehäire registrikannete nii üksikisikutele ja ettevõtetele kokku. See must statistika, vähemalt pool eestlastest on hädas võlgade.

Kuna see kõik kaugtoo.ee loodud laenutaotlus iga laenutaotleja krediidiskoor. Seda saab teha kas kreditupplysnings Eesti AS, tellimist boonuspunktide aruanne või laenuandja ise. Viimasel juhul laenuandja võtab arvesse taotleja tulusid ja kulusid ning hinnata, kui tõenäoline laenuvõtja võib hiljem makseprobleemidest.

Sisemine krediidi skoor on eriti populaarne ühisrahastusplatvormidel loonud krediidi skoor laenuandja aitamaks investoritel teha paremaid otsuseid.

Kuidas luua individuaalse krediidi skoor?

Eelkõige võime jälgida krediidi Eesti AS Krediidiinfo kaudu – see on hästi teada, et meid kõiki krediidi mis hiljuti sai rahvusvahelise nime, kuid see on ikka kõige olulisem krediidi infojuht ja ametlik krediidi ajalugu kirjed administraatorid.

Credit valmistada tagatiseta laen ettevõttele krediidi aruande, mille põhjal on võimalik hinnata võime poole. Sel viisil aruande maksab 6,50 €.

E-ohutu võimaldades kõiki inimesi kontrollida oma krediidi ajalugu ja näita laenamine seda, kes on kontrollinud oma makse taustal. Küsitlusi ise on täiesti tasuta.

Individuaalne boonuspunktide aruanne koosneb järgmistest punktidest:

  • Kokku krediidireitingute skaalal pealiskaudsed, õiglane, hea, väga hea. Illustreerib krediidiriski tõenäosus. Madalaim hinnanguline tõenäosus 16.1 100%, kuid ainult väga hea hinnangu 0 kuni 1,9%!
  • Rahvaarv teavet või üldiselt isikuandmete
  • Maksehäireregistrisse teave – sisestage kogu tagasiulatuv maksete aasta jooksul, ja esinemissagedust häireid sel perioodil
  • Maksukohustus tasakaalustab kogu – seotud teavet Maksu- ja Tolliameti
  • Olemasolevad keelde tegevuse (või omandis on teie ettevõte on pankrotistunud ja saate keelata äri?)
  • seotud ettevõtted
  • Teave vara või kinnisvara Katkelma
  • Ametlik side – seotud juhtumiuuringuid või muid sanktsioone.

Credit teave on saadaval ka üksikute maksehäire raport, näitab lõpetatud ja menetluses makseraskuste ja nende suurus.

Mis on makseraskustes ja kuidas need tekivad?

Maksehäire kanne riigivõlg, mis on ametlik valuuta registris. Rekord saab teha kui leht koosneb teisel poolel ees lepinguvälise vastutuse, mis on ületanud 45-päevast maksetähtaega, koos viivisega, ja kõike muud rohkem kui 30 eurot ja mis ei ole vaidlustatud.

Maksmine Märkused muudetakse kooskõlas tasakaalu muutusi võla ja see lõpeb, kui võlg on täielikult makstud – käesoleval juhul maksehäire lõppkuupäev on kui võlg on tasutud.

Krediidi ajalugu, siis on oluline mõista, et maksehäire rekord sisalduv teave on seal peaaegu kolm aastat pärast lõpetamist maksehäire või tasumata maksud.

Kui maksehäire on kantud krediidiasutuse poolt, krediidi ajalugu, pangad näha rohkem 5 aastat pärast. See tähendab, et kui maksehäire kanne loodud kord juba nii, et see ei ole kiiresti vabastada, ja maksete laenamine on peaaegu võimatu, nii et see on pikk aeg piiratud majandusliku elu.

Ametlik Makse Alarm indeks – usaldusväärne?

Credit Estonia AS tegeleb ametlik krediidi ajalugu registreerib 2001 Eesti pankade loodud registri, mis on kõige laenuotsustele, kas laenates telefoni teenindamise lepingu liisimise või rentimise tooteid.

Tänu krediidi registris on ka lihtsam laenuandjad järgida vastutustundliku laenamise põhimõtte – Kui register on maksehäire, siis ei saa laenu.

Kas alati loota maksehäireregistrisse?

Maksehäireregistriga peab olema ettevaatlik.

See ei ole kohtu mahajäämus heaks kiidetud, kuid lisatakse ettevõtte võlgneb. Kuigi arvatakse, et enamikel juhtudel tingitud põhjendatud alla ei saa garanteerida sada protsenti, maksehäirekirje see on täiesti õige. Summad ei pruugi olla päris täpne või on täiesti vale, kas inimlik viga või tahtlikult. Kui näete makse, see ei saa olla sada protsenti täpne, mis on, miks sa peaksid kontrollima üksikasjalikku teavet.

Nagu varem mainitud, saate end vaikimisi E-ohutu tähendab täiesti tasuta. Saatke turvalist tagasipöördumist aeg-ajalt, et hoida silma peal, et veenduda, et kõik on okei. Parem karta kui kahetseda!

tausta tegemine

E-krediidi ei ole ainus koht, mis on tehtud taustakontrolli. Taust saab kontrollida rea ​​teiste ettevõtete kaudu veebilehed – näiteks läbi Taust.ee või Inforegister.ee.

Kui registris sisalduv teave on peamiselt ette nähtud täielik informatsioon ettevõtted ja nende isike te Taust.ee loodud otse taustakontroll.

Taust.ee lehekülg annab teavet nii maksehäirete ja kohustused, samuti kohtu otsused ja ehitusplaadid, maksud makstud ja muud olulist teavet, et hinnata ettevõtte. Lisaks lehe teabe jms erakrediiditurul teavet, seal on ka kirjas maksmise probleeme.

Miks on oluline, et põhjalik taustakontroll?

Laenu saada taustauuringuid teha selgeks – puudub tagakiusamine, vaid abinõuga, et aidata inimestel säilitada parem elatustase. Taustauuringuid tuleks teha, kuid isegi siis, kui tasud on lepinguline suhe firma, näiteks hakkate töötama uue üksuse nõuda teenuse või olete kuidagi seotud ettevõte.

Making taustauuringuid ainult paar minutit aega võtta, kuid annab teile väärtuslikku teavet selle kohta, kas ettevõte on väärt tugineda raha küsimusi või mitte.

Põhjused on rohkem!

Kui olete ettevõtte, mis on tegelikult maksuvõlgade riigi ja ülejäänud palju majanduslikke probleeme, on tõenäoline, et ettevõte võib olla raskusi palga maksmine – kui see ei oleks nii hea positsiooni, et ennetada ja takistavad probleemid tekivad?

Kui te tellida Interneti pakkuja, või midagi muud, kas ei oleks tore teada, et töövõtja läheb hästi ja on suuteline täitma oma rahalisi vahendeid? Nii et kui registri andmeid Taust.ee tähendab näete põhiandmed tasuta ja paar tükki teavet võib olla väga oluline.

Kuigi selle otsuseid ei tehta vastutasuks vaid väga lühikese küsitluse on ikka lähtepunkt, mis aitab teha ratsionaalseid valikuid ja loodetavasti vältida võlavaidluseid.

Krediidiskoor korras ja soovite võtta laenu?

Kui teie krediit skoor on okei – äkki sa ei ole krediidi ajalugu ja oma rahalist olukorda on stabiilne – Sa ei pea laenama märkimisväärseid takistusi. Lõppude lõpuks, oodata laenuandja: võid laenu tagasi maksta korralikult.

Aga tark valik teed ja eemale kulukas laenu kalapüügi! Me oleme kohal kõige populaarsem Eesti laenuandjad vastavalt nende kuludega. Viska alla nuppu, kuni pilk kõik laenuandjad ja laenu taskukohaste hindadega.

Võta sobiva laenu!
Kommentaare pole


You can leave the first : )